aktuality o nás výstavba fotogalerie financování

Vážení zákazníci,

Dovolil bych si Vám na těchto stránkách představit společnost IMOBILIEN Group,s.r.o.

 

Společnost se zabývá zejména investiční výstavbou. V současné době patří mezi prosperující developerské firmy v regionu severních Čech a na jejich činnosti se k dnešnímu datu podílí ve fázi přípravné více jak čtyřicet lidí (projekční a inženýrské kanceláře,architekti,geodetické a realitní kanceláře, stavební a technické dozory apod.) Ve fázi realizační pak více jak jedno sto stálých subdodavatelských firem a živnostníků působících zejména v oblasti stavebnictví.

Tohoto postavení dosáhly firmy především díky komplexnosti zajišťovaných služeb od počáteční přípravy developerských projektů přes zajištění jejich financování až po konečnou fázi prodeje hotových či rozestavěných rodinných a bytových domů.

 

Základním principem společností je spokojený zákazník, žijící však v reálném světě a jediným kritériem je kvalitně dokončený rodinný dům či byt, který je předán svému novému majiteli…
S pozdravem a úctou,

Team In.Group

 

 

Imobilien Group

 

 

Společnosti sdružené v rámci Imobilien Group dosáhly v roce 2010 kumulovaného obratu přes 500 mil. CZK v rámci ČR a v rámci zahraničních investic a akvizicí projektového kumulovaného obratu téměř 120 mil. EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.imobilien.cz